اخبار

چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند تیر 1402

یک شهر یک اکوسیستم  انسانی بزرگ و دائمی است که خدمات و فرصتهای زیادی را به شهروندان خود ارائه می‌دهد. شهرسازی سریع و افزایش جمعیت، فشارهای زیادی را بر زیرساختهای شهری و خدمات رسانی وارد کرده است. شهرسازی کنونی برای مدرنیزه کردن زندگی شهری، به استراتژیهای قدرتمند و برنامه ریزی نوآورانه‌ای نیاز دارد. بسیاری از شهرها کیفیت و عملکرد خدمات شهری  را با دیجیتالی شدن، و هوشمندتر شدن ارتقا می‌بخشند. سیاستگذاران و مسئولین شهر در حال بررسی راه حلها هستند تا خدمات جدیدی را به روشی کارآمد، پاسخگو و پایدار برای جمعیت زیادی از مردم ارائه دهند .

با توجه به اهمیت موضوع شهر هوشمند و همچنین نقش سازنده آن در شهرها، دبیر خانه اجرایی و برگزار کننده نمایشگاه شهر هوشمند تصمیم به برگزاری  چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند گرفت تا با ارائه جدیدترین دستاوردها و توانمندیهای فناورانه توسط پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای بازار شهر هوشمند با هدف افزایش توسعه و ترویج شهر هوشمند و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار بدارند.

چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند تیر 1402 | گزارش تصویری شرکت آدا و سامانه اتوماسیون اداری آدا

حضور پررنگ دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه شهر هوشمند

۲۴ شرکت‌ دانش‌بنیان محصولات خود را در نمایشگاه شهر هوشمند عرضه کردند.صندوق نوآوری و شکوفایی با برپایی پاویونی در نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران،‌آخرین دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه را عرضه کردند.پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی شهر هوشمند ایران از ۱۱ تیر ماه جاری به مدت سه روز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) تهران برپا شد و تا روز ۱۳ تیر ماه ادامه داشت.

در بخش پاویون دانش‌بنیان صندوق نوآوری و شکوفایی، ۲۴ شرکت دانش‌بنیان از جمله شرکت نرم افزاری آدا به ارائه محصولات و دستاوردهای دانش‌بنیان‌ها پرداختند.

در همین راستا دکتر خیاطیان ریس صندوق نوآوری و شکوفایی از سامانه اداری مایسا ، نسل جدید اتوماسیون اداری با اضافه شدن قابلیت های جدید و کد نویسی اختصاصی هوش مصنوعی  رونمایی کردند.

رونمایی و مصاحبه دکتر خیاطیان از سامانه اداری مایس

شرکت نرم افزاری آدا به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان «سامانه اداری تحت وب» را به تولید رسانده است که یک سامانه اداری با استفاده از هوش مصنوعی است. این سامانه برای مدیریت یکپارچه مکاتبات اداری و مدیریت اسناد در سازمان‌ها و مجموعه‌ها طراحی شده است که با توجه به تکنولوژی‌های منحصر به فرد در این سامانه نیازهای مجموعه‌های مختلف مرتفع می‌شود.

رونمایی از نسل جدید سامانه اداری مایسا در چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند

نرم افزار اتوماسیون اداری مایسا محصول جدیدی از شرکت نرم افزاری آدا می باشد که می تواند به عنوان هسته مرکزی سازمان ها و شرکت ها ، در جهت مدیریت مکاتبات ، کاربران و گردش اسناد و فرم های بین آن ها ، نصب و فعال شود . این نرم‌افزار با ظاهر کاربری بسیار ساده و حرفه‌ای طراحی شده و برای سازمان و زیرمجموعه‌ های آن امکان ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات درون سازمانی و برون سازمانی، مستندات و فرمهای سازمانی و مدیریت فرایند های کسب و کار را بدون محدودیت زمانی و مکانی با سرعت بالا و سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند.مایسا ، یکی از کامل ترین و بهترین نرم افزار های اتوماسیون اداری کشور می باشد.

در این نمایشگاه از امکانات جدید و ورژن جدید نرم افزار اتوماسون اداری تحت وب مایسا رو نمایی شد که قابلیت های هوش مصنوعی و OCR  مورد استقبال مسئولین بازدید کننده از جمله وزیر کشور قرار گرفت.

استقبال وزیر کشور از قابلیت های اتوماسیون اداری مایسا

بازدید دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور از غرفه شرکت نرم افزاری آدا

چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند تیر 1402 | گزارش تصویری شرکت آدا و سامانه اتوماسیون اداری آدا

حضور استارت آپ خرمشهر اپ در چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند

خرمشهر اپ به عنوان یکی از استارت آپ های توانمند نیز با استقبال زیادی مواجه شد . شرکت مهندسی راهکار آفرین آدا ، مفتخر است که از سال 1399 ، سیستم خدمات دهی و خرید – فروش بدون واسطه به صورت آنلاین را به نام خرمشهر اَپ راه اندازی نماید. این سیستم با امکانات منحصر به فرد برای اولین بار در کشور طراحی و هدف آن رونق در کسب و کار شما می باشد.

  • سیستم کیف پول و تسویه مستقیم از درگاه پرداخت
  • استفاده از قابلیت near·by  و جستجوی در اطراف شما
  • در اختیار قرار دادن وب سایت و اپلیکیشن به کاربران و …

بازدید دکتر خیاطیان از خرمشهر اپ

مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما در مورد امکانات خرمشهراپ

حضور عموم بازدید کنندگان و خبرگزاری های صدا و سیما در غرقه شرکت نرم افزار آدا

نمایشگاه شهر هوشمند که در سال 4 ام خود بود ، در مصلی امام خمینی از تاریخ 11 الی 13 تیر ماه برگزار شد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت . در این نمایشگاه شرکت های مختلف نرم افزاری و هوشمند سازی شهر شرکت داشتند و از دست آورد های خود رو نمایی کردند. خبر گزاری های مختلفی از جمله خبرگزاری صدا سیما نیز در این نمایشگاه و همچنین غرفه شرکت نرم افزار آدا حضور داشت.

مصاحبه خبر گزاری صدا و سیما و توضیح امکانات اتوماسون اداری مایسا

توضیحات محصولات به بازدید کنندگان عمومی

بازدید مسئولین دانشگاه تربیت مدرس

در این نمایشگاه شرکت نرم افزاری آدا برای شرکت کنندگاه دموی محصولات خود از جمله اتومایسون اداری تحت وب ، نرم افزار بایگانی اسناد ، نرم افزار دبیرخانه ، نرم افزار رستورانی کلاژ و خرمشهر اپ را داشت و همچنین مزایایی برای افراد و سازمان ها و حتی شرکت های خصوصی بازدید کننده قائل شد.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *