درباره شرکت نرم افزاری آدا

درشرکت نرم افزاری آدا نوآوری، نشاط و انگیزه اولین برداشت بازدید کننده‌ای است که با شرکت مهندسی راهکار آفرین آدا آشنا می‌شود.پویایی و تلاش برای نیل به اهداف در کنار ابزار مناسب، در طول حیات شرکت باعث ایجاد زیرساخت‌های بنیادین و گسترش منطقی توانایی‌ها شده است.

نماد های اعتماد ما

چرا باید
آدا را انتخاب کنیم؟

کارشناسان ما به پشتوانه تخصص و تجربیات متمایز خود در زمینه ارائه راهکار و خدمات ویژه به سازمان‌های مختلف،‌ آماده پاسخگویی به نیازهای پیچیده بازار می‌باشند.

حرفه ای ترین اعضا

رضایت مشتریان

اعتمادی که شما به ما دارید، برای ما بسیار ارزشمند بوده و ما همواره در پی ارائه خدماتی بی‌نظیر و با کیفیت برتر هستیم که ارزش اعتماد شما را حفظ کنیم. امیدواریم که بتوانیم این حس زیبا را حفظ کنیم و با ارائه خدمات هرچه بهتر، شما را همواره راضی و مشتاق نگه داریم.

با کیفیت ترین خدمات

اعضای تیم مدیریت

دکتر محمد تیموری   سایس و مدیر اجرایی

ما از ارزش‌هایی مانند نوآوری، شفافیت و همکاری فعال با مشتریان و تیم داخلی سازمان پشتیبانی می‌کنیم. اعتماد مشتریان و افرادی که با ما کار می‌کنند، سرمایه ارزشمندی برای ماست که پایه های رشد و توسعه مجموعه آدا محسوب می‌شود.

مهندس حامد شفیع زاده   مدیر تحلیل و توسعه نرم افزار

شرکت آدا،دارای محیط کاری آرام و بی دغدغه، همراه با نشاط و احترام متقابل همکاران با یکدیگر و مسیر پیشرفت کارمندان در کنار مسیر پیشرفت شرکت.

مهندس شیوا بهبودی   مدیر برندینگ و سرپرست تولید محتوا

آدا بر پایه‌ احترام، همکاری و توسعه‌ مشترک ساخته شده. اینجا،هر کارمند تشویق میشه که نظراتش رو بیان کنه و در فرآیند تصمیم‌گیری شرکت کنه. تمرکز روی تیم کمک کرده که محصولات و خدمات بی‌نظیری رو ارائه بدیم و برند آدا رو به سمت موفقیت‌های بزرگ تر هدایت کنیم.

تعدادی از سازمان ها و کسب و کارهایی که به آدا اعتماد کردند: