تبلیغات در گوگل ادوردز

google adwords

با تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز، ظرف یک روز فروشتان را چند برابر کنید

چرا گوگل ادرودز

۳٫۵ میلیارد جستجوی روزانه در گوگل انجام می‌شود. درصدی از این افراد هستند که به دنبال خدمات و محصولات شما می‌گردند. با تبلیغات کلیکی گوگل، به راحتی می‌توانید خود را در معرض دید این افراد بگذارید. اما… بدون داشتن تجربه و تخصص کافی، تبلیغ گوگل فقط اتلاف پول است. اگر قرار باشد تبلیغ گوگل ادوردز شما موثر و هزینه آن مناسب باشد، قطعاً نیاز به یک تیم ماهر دارید. آدا سافت می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند..

بازگشت سرمایه

تبلیغات مداوم و مناسب  با بودجه بندی دقیق

باعث رسیدن سریع به هدف و در نتیجه بازگشت

سرمایه در بهینه ترین حالت میشود

بهینه سازی محتوا

محتوای صفحه ورود یا همان لندیگ پیج

شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد

تا فروش و هدف شما براحتی انجام شود

بهینه سازی نرخ

بهینه سازی نرخ به معنی کلیک ارزان تر نیست

بلکه بهینه سازی نرخ در در ازای تبدیل شد کلیک

به فروش و ورودی مناسب می باشد

تخصص در انجام کار

معنی متخصص : کسی که کاری را به درستی، با تخصص مربوطه و به دفعات انجام داده و از آن نتایج شفاف و روشن به دست آورده و نتیجه‌ی آخرین کار او، رضایت کارفرما را جلب کرده است.

 

شفافیت در ارائه گزارش

 مستندات مربوط به کمپین‌های مختلف، به وسیله‌ی ابزارهای متعدد گردآوری شده و به‌صورت منظم به کارفرما ارائه شود؛ به نحوی که کارفرما بدون هیچ‌گونه پیچیدگی‌، مسیر درست کار و کسب دیجیتال خود را تشخیص دهد.

 

گزارش گیری منظم

در تبلیغات گوگل ادوردز تمامی گزارشات به صورت اعداد و ارقام ارائه می‌شود. اعداد و ارقام در مدیریت بسیار با اهمیت است. تحلیل عملکرد در گذشته و مقایسه نتایج قابل اندازه‌گیری در دوره های زمانی مختلف، می‌تواند خورشید روشن‌کننده مسیر پیشین و یاری دهنده روزهای تصمیم‌گیری مدیران در آینده باشد.

 

تبلیغات در گوگل ادوردز چرا مهم است؟

مشتریان شما در گوگل هستند!

بی‌شک گوگل محبوب‌ترین موتور جستجوی جهان است. بر اساس آمار سایت الکسا، محبوبترین وب‌سایت در ایران نیز گوگل است. به طور متوسط روزانه بیش از ۳٫۵ میلیارد جستجو در گوگل صورت می‌گیرد.

آنها همان لحظه به شما نیاز دارند!

کاربران اینترنت زمانی که نیاز به یادگیری، یافتن و یا خرید چیزی دارند؛ شروع به جستجو می‌کنند. وقتی که آنها به دنبال محصول یا خدماتی هستند، احتمال سفارش محصول یا خدمات بیشتر از هر زمان دیگری است.
  • آنالیز داده ها
  • مشاوره تبلیغ
  • بهینه سازی محتوا
  • بهینه سازی نرخ

بر خی سوالات متداول

پسوند دامنه من ir. است. برای تبلیغ در گوگل چه کاری انجام دهم؟

کافیست تبلیغ گوگل خود را به ما بسپارید و ما مستقیما بر رو دامین خود شما تبلیغ رو پیاده سازی میکنیم بدونه هیچ کار اضافه و یا خرید دامین غیر ir

 

کلمات کلیدی مورد هدف چگونه در گوگل ادوردز مشخص می‌شوند؟

در گوگل ادوردز، سه نوع کلمه کلیدی وجود دارد:

  1. تطبیق گسترده (exact match): زمانی که شما عبارت “خرید کتاب” را به گوگل بدهید، در تمام جستجوهای مرتبط از نظر گوگل نمایش داده خواهید شد. هنگام استفاده از این روش، معمولاً هزینه و کلیک‌های شما بالاست، اما بازدهی تبلیغات کمتر است. چرا که ممکن است شما در عبارتی مثل “خرید لباس” هم نمایش داده شوید.
  2. تطبیق عبارتی (prahse match): زمانی که شما عبارت “خرید کتاب” را به گوگل بدهید، در تمام جستجوهایی که عین این عبارت در آنها وجود دارد، نمایش داده خواهید شد. برای مثال شما در عبارت “خرید کتاب درسی” و “سایت خرید کتاب” نمایش خواهید داشت. بازدهی این روش بسیار بهتر از تطبیق گسترده است، اما برای کنترل بهتر آن، لازم است کلمات کلیدی منفی، یعنی کلماتی که نمی‌خواهید در آنها نمایش داده شوید، نیز به کمپین شما اضافه شوند. برای مثال ممکن است به دلیل نداشتن کتاب داستان، کلمه “داستان” را به عنوان یک کلمه منفی اضافه کنید.
  3. تطبیق دقیق (exact match): در این حالت، شما فقط کلمه کلیدی مورد نظر خود را هدف قرار می‌دهید. یعنی وقتی عبارت “خرید کتاب” را به گوگل بدهید، فقط در همین عبارت نمایش داده خواهید شد. در این روش شما بیشترین کنترل را بر روی هزینه و تبلیغ خود خواهید داشت و در نتیجه، بازدهی شما نیز عالی است. با اینحال، تعداد کلیک‌های دریافتی شما کمتر است.

آیا تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز برای من مناسب است؟

اگر شما یک کسب و کار اینترنتی دارید، شکی نیست که با تبلیغات گوگل می‌توانید فروش خود را افزایش دهد. با اینحال، ما بارها دیده‌ایم که تبلیغات به دلیل عدم وجود مدیریت درست، فقط باعث هدر رفتن وقت و هزینه شده است. پس اگر قصد دارید از این روش تبلیغاتی برای افزایش فروش خود استفاده کنید، حتماً باید از تخصص آژانسی که با آن کار می‌کنید مطلع شوید.

کیفیت یک تبلیغ در گوگل چگونه محاسبه می‌شود؟

قبل از آنکه این مساله را توضیح دهیم، توجه داشته باشید که کیفیت تبلیغ شما در هر کلمه به صورت جداگانه حساب می‌شود. این کیفیت با امتیازی از ۱۰ مشخص خواهد شد.

گوگل کیفیت یک تبلیغ را بر اساس ۳ فاکتور می‌سنجد:

  1. مرتبط بودن متن تبلیغ (Ad Relevance): اگر تبلیغ شما به نحوی نوشته شده باشد که با جستجوی کاربر مرتبط باشد، امتیاز بیشتری خواهد گرفت.
  2. تعداد کلیک‌های مورد انتظار (Expected CTR): طبیعتاً هر چقدر تبلیغ شما مرتبط‌تر و جذاب‌تر باشد، کلیک‌های کاربران بر روی آن بیشتر است. بنابراین گوگل تعداد کلیک را به عنوان یک شاخص کیفیت برای تبلیغات خود در نظر می‌گیرد.
  3. کیفیت وب‌سایت (Landing Page Experience): برای گوگل اهمیّت دارد که آیا وب‌سایت شما پاسخ نیاز کاربر را می‌دهد یا نه. پس هر چقدر وب‌سایت مرتبط‌تر باشد و کاربر بیشتر در آن بماند، امتیاز کیفیت تبلیغ شما بالاتر خواهد بود.

ارتباط با ما

آدرس : تهران – خیابان ستارخان -نرسیده به خیابان نیایش-جنب بانک ملی- پلاک ۳۱۱- طبقه اول – واحد یک

تلفن : ۲۲۴۵۲۵۷۹ – ۲۲۴۵۳۷۹۱- (۰۲۱)

نمابر: ۸۹۷۷۹۱۷۲- (۰۲۱)

برای اطلاع از قیمت  شارژ گوگل ادورز و مشاوره

با ما تماس بگیرید