چگونه بهترین نرم افزار مدیریت رستوران و کافی شاپ را انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط شرکت نرم افزاری آدا

تاریخ : 18/09/2018

هر آنچه درباره نرم افزار مدیریت رستوران و کافی شاپ باید بدانید

نرم افزار های مدیرت رستوران به ما کمک میکنند تجربه ی بهتری از مدیریت رستوران یا کافی شاپ خود را داشته باشیم ، اما برای انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت رستوران و کافی شاپ باید نکات زیادی را در نظر گرفت

نرم افزار ها همیشه یک قدم جلوتر از ما هستند. نیازهای مختلف ما را شناسایی می‌کنند و به ساده‌ترین شکل رفعش می‌کنند. یکی از مهم‌ترین نیازها مدیرت و حساب کتاب مالی رستوران می باشد . با یک جستجوی ساده با چندین نرم افزار مدیرت رستوران و کافی شاپ  آشنا خواهید شد. هر کدام از این رم افزار ها  ادعا می‌کنند بهترین امکانات نرم افزاری را ارائه می‌کنند. همچنین تمامی امکنات لازم برای مدیریت و حسابداری را شامل می شوند .

قبلا در مورد اصول مدیریت رستوران، کافی شاپ و فست فود، مفصل صحبت کردیم. اما چگونه نرم افزار مدیریت رستوران متانسب با نیازهایمان را پیدا کنیم؟

 

معیارهای انتخاب نرم افزار مدیریت رستوران و کافی شاپ

آن‌چه در ادامه خواهیم گفت به شما کمک می‌کند با اعتماد بیشتری به سراغ استفاده نرم افزار های رستورانی بروید . پس اگر احساس می‌کنید به راحتی نمی‌توانید نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کنید ، این روش‌ها را امتحان کنید.

 

پشتیبانی فعال

با پشتیبانی شرکت  تماس بگیرید. مطمئن شوید شماره‌ای ثابت و معتبر دارند. به لحن و برخورد نیروی پشتیبانی دقت کنید. همه‌ی سوال‌هایی که در ذهن دارید را از نیروی پشتیبانی یا بخش فروش بپرسید. سوال‌هایی مانند:

نحوه پشتبانی به چه صورت میباشد ؟ اگر خطا یا باک پیش بیاید نحوه رفع ان به چه صورت می باشد ؟ آموزش نرم افزار به چه صورتی میباشد ؟ و ….
پشتیبانی باید به تمام سوال‌های شما با دقت گوش کند و سپس جواب‌های قانع‌کننده‌ای داشته باشد.

 

بررسی وب‌سایت

سایت شرکت را بررسی کنید. تمامی نرم افزار های رستورانی ، یک سایت معتبر باید داشته باشند که به توضیح خدماتشان بپردازند. به مجوزهای سایت دقت کنید. مثلا داشتن نماد اعتماد الکترونیکی یک مزیت محسوب می‌شود.

 

دمو نرم افزار

از فروشنده بخواهید محیط نرم افزار را به شما نشان دهد یا تصایر انرا به نحوی مثلا در وب سایت انها مشاهده بفرمایید. اگر دمو بصورت اینترنتی یا حضوری باشد بهتر است. نرم افزار باید ظاهری ساده ، زیبا داشته باشد و کار بر بتواند به راحتی بدون کمترین مشکلی با آن کار کند و امکانی که در کاتالوگ به آن اشاره شده و مد نظر شما میباشد را داشته باشد و از شخص بخواید برایتان اجرا کند.

 

قیمت نرم افزار

هزینه‌ها را مقایسه کنید.با توجه به امکاناتی که مد نظرتان میباشد و همچنین مشاوره شرکت در اختیارتان قرار میدهد ،انتخاب مورد نظرتان را انجام دهید و قیمت را قبل از خرید مطلع شوید تا بتوانید با سایر نرم افزاری دیگر مقایسه نمایید.

 

صفحات مجازی

شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام، توییتر و…) فضای خوبی‌ست برای آن‌که بتوانید نظر سایر کاربران را درباره‌ی نرم افزار بخوانید. حضور فعال شرکت نرم افزاری در شبکه‌های مجازی نشانه خوبی است. اما یک نکته را از یاد نبرید. کامنت‌های منفی کاربران درباره یک سرویس همیشه از کامنت‌های مثبت بیشتر است.

دلیلش این است که همیشه منتقدان تمایل بیشتری به ابراز نظر و عقیده دارند.اگر شرکت مد نظر شما مسولیت پذیز باشد نسبت به کامنت ها و نظر های منفی هم پاسخ گو خواهد بود و سعر در جلب رضایت مشتریان و منتقدان دارد و این شرکت انتخاب خوبی میباشد .

 

تجربه دوستان و آشنایان و همکاران

سراغ کاربران واقعی اطرافتان بروید! به هر حال پرس‌وجوی میدانی همیشه مفید است. اگر کسی از اقوام یا دوستان‌تان از نرم افزار  استفاده کرده می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها کمک بگیرید.
با انتخاب یک نرم افزار خوب بخش زیادی از دغدغه های مالی ، مدیریتی شما رفع خواهد شد و با دقت بیشتری به کارهای روزانه و برنامه ریزی برای کسب و کار خود خواهید پرداخت.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *